درباره ما


رساله فعالیت خدمات وتشریفات مجالس آیدین طی سالهای 88و89 در زمینه مشاوره وبرگزاری با شکوه ترین مجالس،خدماتی همچون جشن عروسی،جشن تولد،ضیافتهای خانوادگی می باشد و به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند.

هدف ما ارائه کلیه خدمات وتامین نیازهای برگزاری مراسم به شکلی در خور، مطمئن و آبرومند مطابق با نظروسلیقه میزبان می باشد.

خدمات و تشریفات مجالس آیدین دارای دو برند کلبه کودک آیدین به نشانی www.kolbekoodak.com در زمینه جشنهای تخصصی کودکان(جشن تولد) وخدمات کلبه عروس به نشانی www.aidincatering.com و www.kolbearoos.ir در زمینه برگزاری جشن های عروسی،سالگرد ازدواج و... معرفی می گردد.

کترینگ تشریفات آیدین با در اختیار داشتن آشپزخانه مجهز و صنعتی و طبخ روزانه انواع غذا توسط سر آشپز درجه 1 تهران با بهترین کیفیت، درمنوی خود عرضه می کند.

در صورت تمایل به برگزاری مراسم در ملک شخصی پس از مشاوره ابتدایی توسط کارشناسان مجموعه و کسب اطلاع از انتظارات شما از نحوه برگزاری جشن مورد نظر، محل توسط مجموعه ما مورد  بازدید و بررسی قرار گرفت تا از نظر امکانات و فضای لازم مورد ارزیابی قرار بگیرد و در صورت تامین حداقل شرایط برگزاری سایر امکانات در صورت لزوم، مانند تامین سیستم سرمایش و یا گرمایش،برق  اضطراری به محل حمل می شوند. و طراح مجموعه نظر نهایی و طرح کلی اجرای مراسم را در اختیار شما خواهد گذاشت.تا با انتخاب خود طرح نهایی برگزاری مراسمتان را مجسم کنید.

در صورتی که مراجعین به فضایی برای برگزاری مراسم احتیاج داشته باشند تشریفات و خدمات مجالس آیدین دارای کامل ترین فهرست باغ و ویلا های اختصاصی مناسب برای برگزاری مراسم می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط و سلیقه مراجعین چندین باغ مناسب برگزاری خاص آن مراسم به آنها معرفی خواهد کرد و در صورت تمایل در اختیار ایشان قرار خواهد داد.

تشریفات آیدین دارای فهرست کاملی از سالن های اجتماعات در سطح شهر، باغ های با شکوه در داخل یا حومه شهر و متناسب با ظرفیت و شرایط هر نوع مراسم در اختیار میزبان قرار خواهد داد تا دامنه انتخاب مناسبی برای ایشان فراهم شود.

تشریفات آیدین دارای خدمات جانبی ازقبیل برگزاری کنسرت توسط خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در سراسر کشور،برگزاری جشنواره کودک و نوجوان و جشن های فرهنگی و هنری با ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

تماس با مدیریت : 09129316130 آیدین قنبری