باغ و تالار عروسی

شریفات و خدمات مجالس آیدین دارای 50 مورد باغ و ویلا های اختصاصی مناسب برای برگزاری مراسم می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط و سلیقه مراجعین چندین باغ مناسب برگزاری خاص آن مراسم به آنها معرفی خواهد کرد و در صورت تمایل در اختیار ایشان قرار خواهد داد.

تشریفات آیدین دارای فهرستی از سالن های اجتماعات در سطح شهر، باغ های با شکوه در داخل یا حومه شهر و متناسب با ظرفیت و شرایط هر نوع مراسم در اختیار میزبان قرار خواهد داد تا دامنه انتخاب مناسبی برای ایشان فراهم شود.

باغ های عروسی

باغ های تشریفات عروسی آیدین همگی سرسبز،؛ مشجر و زیبا بوده شامل برکه گل های نیلوفر و آبنما در اشکال و نور های رنگی منحصر به فرد و فضاسازی های مخصوص برگزاری یک مراسم تشریفاتی بوده همچنین امکانات وسایل بازی کودکان و پذیرایی در فضای باز برای خانوم ها و آقایان محیا می باشد، همه اینها در کنار نورپردازی های ویژه و ریسه کشی در فضای باز و میز شامی رویایی در کنار استخر طراوت و زیبایی خاصی به مجلس عروسی شما خواهد بخشید که خاطره شب مراسم را ماندگار و بی مثال خواهد نمود. همچنین کلیه امکانات مورد نیاز برگزاری مراسم در باغ ویلای تشریفات ملل پیش بینی و تعبیه شده است که می توان به ژنراتور اضطراری برق، مخزن های آب اضطراری،کانترهای پذیرایی و سرویس، دکوراسیون بازارچه سنتی و قهوه خانه، رختکن و سرویس بهداشتی مجزا، همچنین پارکینگ و پارکبان اشاره نمود.

باغ عروسی باران

باغ عروسی باران در 23 کیلومتری غرب تهران و در منطقه گرمدره واقع شده است. دسترسی به باغ عروسی باران فاقد مسیرهای فرعی و پیچ در پیچ بوده و مسیر در هر ساعت شبانه روز از امنیت کافی برخوردار است.همچنین برای استفاده مناسب از ظرفیت 400 نفره باغ شما حداقل به 350 نفر مهمان احتیاج دارید تا مهمان های جشن عروسی در این باغ عروسی پهناور پراکنده نشوند.

سیستم تهویه سقفی چیلر و سالن نباتی رنگ زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند 6 متری سالن باران و لوستر هایی که جدیدا در سالن نصب شده اند به زیبایی سالن عروسی باران اضافه کرده اند. مدیریت باغ عروسی باران را به باغ عروسی ایده آل هر موسسه خدمات مجالس تبدیل کرده و عروس داماد زیادی به این باغ معرفی می شوند.  این باغ عروسی علاوه بر 10000 متر فضای مشجر و استخر بزرگ چندین آلاچیق برکه جایگاه سرباز و سرپوشیده جشن عقد دارای پارکینگ بزرگ با ظرفیت 500 دستگاه خودرو  برای پارک کردن منظم خودروی تمام مدعوین می باشد بطوریکه در هر زمانی از جشن عروسی وسایل نقلیه قابل هر مهمان قابل جابجایی خواهد بود. و در صورت نیاز مهمان به ترک پیش از موعد با مشکلی روبرو نخواهد بود.

باغ عروسی تک

باغ عروسی تک در منطقه محمد شهر کرج واقع شده این باغ زیبا دارای ظرفیت سالن برای جشن های زیر 300 نفر است. برای رسیدن به این باغ عروسی از تهران پنجاه دقیقه رانندگی از طریق اتوبان تهران کرج  خواهید داشت. تا به یکی از زیبا ترین باغ تالار های تهران وارد شوید. پارکینگ در زمین روبرو واقع شده و مهمان ها بعد از پارک کردن وسیله نقله وارد باغ پر درخت و زیبا سرشار از درختان میوه با راهرو هایی که از زیر درختان رد می شود تا به سالن عروسی ختم شوند روبرو می شوند استخر روبروی سالن عروسی محل بسیار مناسبی برای اجرای مراسم عقد کنان است و در صورت برگزاری مراسم در فصل های بارندگی هوا فضای عقد اختصاصی در داخل و بصورت سر پوشیده موجود می باشد. نمای داخلی این سالن سفید با سقف مورب سفید و آجر های تزئینی و پرده های قهوه ای سالن ایده آلی برای جشن عروسی خلق می کند.میز شام و سالن میز شام در سوی دیگری باغ واقع شده که از یک مسیر زیبا با پرچین های شمشاد از وسط باغ عروسی بهم متصل هستند. اگر ساکن کرج هستید شک نکنید که بهترین انتخاب شما باغ عروسی تک می باشد برای رزرو و مشاوره جهت برگزاری جشن عروسی در این باغ تالار با 02144283840 تماس بگیرید.

سالن عروسی آنیت

باغ عروسی آنیت در شمال شرق تهران و در اتوبان تهران پردیس در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده است. این باغ در اوایل بدلیل نمای سفید خیره کننده اش برای فیلم برداری و عکاسی عروس و داماد و گروه های سینمایی اجاره می شده است.

باغ عروسی آنیت با مجهز شدن به برکه و آب نما و یک آلاچیق در حیاط این روزها برای برگزاری مراسم عروسی قابل استفاده است. از مزایای این باغ سالن عقد اختصاصی بسیار شیک با دیوار های قرمز و لوازم دکوری به سبک قرن 16 فرانسه است.تنها عیب این باغ فقدان پارکینگ داخلی است و وسایل نقلیه مهمان ها در بیرون پارک میشود.