برگزارکننده مراسم جشن تولد کودک

چرا جشن تولد می گیریم ؟

 09129316130 آیدین قنبری برگزارکننده با شکوه ترین مجالس و مراسم جشن تولد کودک

گرچه برگزاري مراسم جشن تولد در هر جای دنیا تابع فرهنگ حاكم بر آن منطقه است، اما در عين حال در برخي كشورها، جشن‌هايي كه در سالروز تولد افراد برگزار مي‌شود از بسياري جهات شبیه هم است.
ولي بسياري از رسومات نيز برگرفته از آداب و رسوم كشورهاي مختلف بوده و تنها در يك كشور يا منطقه خاص متداول و مرسوم هستند. براي مثال روشن كردن شمع روي كيك تولد براي برآورده شدن آرزوهاي فردي كه سالروز تولد خود را جشن مي‌گيرد يا اجراي بازي‌هاي مخصوص كودكان در سالروز جشن تولد آنها به منظور محك زدن قابليت‌ها و توانايي‌هاي ذهني و جسمي آنها در مقايسه با سال گذشته يا نيشگون گرفتن از فرد در روز جشن تولدش براي تضمين اين كه سال آينده براي او، خوش‌شانسي به ارمغان خواهد آورد، از جمله رسومات مشترك در بسياري از كشورها هستند. زبان، دين و مذهب، موقعيت جغرافيايي و شرايط  اقتصادی از جمله عواملي هستند كه مي‌توانند رسومات هر يك از كشورها در برگزاري آيين‌ها و جشن‌هايي مانند برگزاري جشن تولد را تحت‌تاثير خود قرار دهند. به عنوان نمونه در برخي كشورها به جاي اين‌كه سالروز تولد افراد جشن گرفته شود، روز نامگذاري افراد به عنوان سالروز تولد آنها جشن گرفته مي‌شود.
از آنجا كه روز تولد هر فرد روز بسيار مهمي در زندگي او محسوب مي‌شود، اغلب سالروز تولد افراد با هيجان خاصي براي آنها همراه است و بخصوص كودكان كه بيش از هر چيز در انتظار گرفتن هدايا وکادوهای تولدشان هستند. در مقابل بسياري از افراد بزرگسال نيز از آنجا كه در اين روز يك سال بر سن آنها افزوده مي‌شود، از سالروز تولدشان خاطره چندان خوشي ندارند.
به هر حال علت اصلي برگزاري چنين جشني در روز تولد افراد ريشه در باورهاي كهن و قديمي دارد. در گذشته مردم بر اين باور بودند كه با تولد هر كودكي، روح‌هاي پاك و پليدي او را احاطه خواهند كرد كه مي‌توانند مسير زندگي اين كودك را تحت تاثير خود قرار دهند و از آنجا كه مردم در گذشته معتقد بودند هرگونه تغييري در مسير زندگي افراد مي‌تواند پيامدهاي نامطلوبي را در آينده زندگي آنها به همراه داشته باشد، بنابراين در سالروز تولد هر فرد كه مي‌توانست با تغييرات ناگهاني در زندگي او همراه باشد، او را تنها نمي‌گذاشتند و معتقد بودند با دور هم جمع شدن اعضاي خانواده، دوستان و ... در سالروز تولد فرد و برگزاري جشن تولد مي‌توانند از او در برابر ارواح شيطاني محافظت كنند و براي اين‌كه اين كار نتايج بهتري به همراه داشته باشد بهتر است در نخستين ساعات روز هديه فرد را به او تقديم كرده و جشن تولد او را به اين ترتيب به او تبريك بگويند.
تهیه كردن يا خريدن كيك جشن تولد، گذاشتن شمع روي كيك تولد، حضور عمو موسیقی ها و برگزارکنندگان تولدها، هديه دادن، انجام بازي‌ و سرگریمی های جشن تولد و نيشگون گرفتن، همه و همه از جمله آداب و رسوم مشترك برگزاري جشن تولد در كشورهاي مختلف هستند اما اين‌كه هريك از اين رسومات چگونه متداول شدند، خود داستان ديگري است.
 
امروزه در کشور ما بازیها و سرگرمی های متعدد از طرف مجریان مراسم جشن تولد مرسوم است به گونه‌اي كه اجراي اين بازي‌ها به يكي از رسومات برگزاري جشن‌هاي تولد تبديل شده است. اما در اغلب كشورها در سالروز تولد افراد و بخصوص كودكان اين بازي‌ها انجام نمي‌شود. وبیشتر به دیزاین ودکورهای مختلف و تنقلات وغذاهای متفاوت رو می آورند.

 

خدمات مجالس و تشریفات جشن های کودکان  www.aidincatering.com                               برگزاری جشن تولد کودک  www.kolbekoodak.com  

 

 www.kolbekoodak.com

کلبه کودک آیدین
                               

برگزار کننده با شکوه ترین جشن تولد کودک با آیتمها و پکیج های متنوع


1.اجرا و برگزاری جشن تولد شامل
عمو موسیقی ،خاله موسیقی،نمایش عروسکی،تن پوش عروسکی و کارتونی مورد علاق و جذاب کودکان ،گریم کودک یا گریم فانتزی صورت کودکان، شعبده بازی، میز وصندلی کودک، مسابقات و سرگرمی توسط خاله موسیقی و عمو موسیقی اجرای مراسم برش کیک،رقص چاقو،باز کردن هدایا، خاموش کردن شمعها،، اجرای dj/دی جی خانم و آقا با سیستم صوت و نورپردازی حرفه ای در جشنهای شما.
               
2.طراحی و تزئین محل برگزاری تولد با تم جشن تولد(تم باب اسفنجی،تم فروزن، تم تینکر بل ، تم دختر توت فرنگی، تم انگری برد، تم مینیون، تم بتمن، تم اسپایدرمن ، تم حیوانات مزرعه،تم خرس پو و........
دکورهای زیبا با سوژه های مختلف(قلعه دیزنی لند،پری دریایی،سرخ پوستی و....
بادکنک آرایی محل برگزاری جشن تولد نسبت به رنگ بندی وتم انتخابی کودک در طرح های فانتزی و متفاوت


3.فیلمبرداری و عکاسی با دوربین های dslr همراه با اتلیه مخصوص کودک


4.آتش بازی و نورافشانی جشن تولد


5.سرو انواع اردور،فینگرفود و غذاهای انگشتی،کشک بادنجان ،سالاد الویه، سالاد ماکارانی،دلمه برگ مو،سمبوسه ، فلافل،مینی برگر،مینی پیتزا،کلاب ساندویچ ،انواع اسنک، انواع دسرو....


6.طراحی میز کیک، میز تنقلات،کندی بار ، شوگربار، کاب کیک،لباس کودک نسبت به تم جشن تولد   

  بببببب
www.aidincatering.com

خدمات مجالس و تشریفات جشن های کودکان(کترینگ جشن تولد)

 

معرفی باغها،سالنها وتالارهای زیبا+ انواع غذاهای ایرانی با تضمین کیفیت +میزآرایی ودیزاین میز شام ومهمان


سرویس کامل پذیرایی(با خدمات کامل ظروف


شمع آرایی، گل آرایی،بادکنک آرایی، نورپردازی، و ریسه آرایی و.....


انواع بار میوه شکلات و..

..
منوی غذایی سالاد دسر


مهمانداران دوره دیده

با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص جشن های تولد کودکان در تهران

با مدیریت آیدین قنبری

 


 

برگزاری مراسم جشن تولد کودک / برگزاری مراسم تولد کودک / برگزاری جشن تولد

برگزاری مراسم جشن تولد کودکان / برگزاری مراسم تولد کودکان/ برگزاری جشن تولد کودک

برگزاری مراسم جشن تولد / برگزاری مراسم تولد /برگزاری جشن تولد کودکان

برگزار کننده جشن تولد کودک / برگزار کننده  مراسم جشن تولد کودک / برگزار کننده مراسم تولد

برگزار کننده جشن تولد کودکان / برگزار کننده  مراسم جشن تولد کودکان/ برگزار کننده مراسم تولد کودک

برگزار کننده جشن تولد /  برگزار کننده  مراسم جشن تولد / برگزار کننده مراسم تولد کودکان

کترینگ جشن تولد/ کترینگ تولد کودک/کترینگ کودک/ کترینگ تولد/ کترینگ مراسم تولد